Luodaan yhteys

Laita meille viestiä

Tarjoamme aina ensimmäisen näkemyksen ilmaiseksi. Seuraavista toimenpiteistä veloitamme tariffiemme mukaisesti.

Tiedustelut

Mika Vehmersuo

Account Director

mika.vehmersuo@buorre.fi

+358 40 524 1054

Sofia Alander

Project Manager

sofia.alander@buorre.fi

+358 50 596 9938

Heli Rantala

Creative Lead

heli.rantala@buorre.fi

+358 50 590 0303

Maria Ovaskainen

Project Manager

maria.ovaskainen@buorre.fi

+358 44 772 0700

Iikka Ruotsalainen

Head of Technology

iikka.ruotsalainen@buorre.fi

+358 40 056 1829

Pyydä tarjous

Kaj Pärkkä

Account Manager

kaj.parkka@buorre.fi

+358 44 215 2211

Eeva Halme

Account Manager & Strategist

eeva.halme@buorre.fi

+358 40 839 6642

Tutustu työntekijöihimme:

 Siirry buorrelaisten maailmaan

Toimistomme

Helsinki
Hämeentie 11
00530 Helsinki
Vaasa
Pitkäkatu 34 B
65100 Vaasa

Laskutustietomme

Oy Buorre Ab
Y-tunnus: 2746159-5

Verkkolaskutusosoite:
003727461595

Operaattori:
Maventa (003721291126)

Mikäli laskut lähetetään pankkiverkosta, tulee käyttää alla olevia verkkolaskutustietoja:

Verkkolaskutusosoite:
003727461595

Operaattori:
Danske Bank (DABAFIHH)